Aurea Actional (ASG/APM)

aurea actional (asg/apm)

Aurea Actional (ASG/APM)

Her bir önemli ticari işlemin görünürlüğü ve kontrolü, çoğu kurum için bir zorluktur. Bu durum günümüzün dağıtılmış, heterojen, birbirine bağlı uygulama ve sistemlerinin karmaşıklığı ile daha da zorlaşmıştır.  

Actional'ın patentli teknolojisi, bir ticari işlemin her adımını otomatik olarak keşfeder ve izler; bu sayede ticari uygulamaların özel kodlaması olmadan yaşamsal istatistiklerini kaydeder. Bu görünürlük ve kontrol düzeyi, kritik uygulamaları etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar.


                                    

  

Karmaşık, birbirine bağlı uygulamalarınızı daha az kaynakla yönetin: kodlama yok, minimum konfigürasyon ve daha az sorun.

·         Dağıtılmış, heterojen sistemler arasında uçtan uca görünürlükle hızlı, güvenilir ve güvenli ticari işlemler ve SLA uyumu sağlayın, kodlamadan proaktif uyarılar alın

·         Hızlı kök neden analizi ve sorun çözümü ile arıza süresini ve iş kaybını en aza indirin

·         Çok boyutlu çalışma zamanı iş analitiği ve yüksek öncelikli müşteriler, siparişler, ortaklar ve kanallar için hizmeti optimize eden dinamik kontrollerle iş sonuçlarını iyileştirin

·         Merkezi bir yönetim ve dağıtılmış uygulama modeliyle en düşük toplam sahip olma maliyetiyle yüksek performans, kullanılabilirlik ve ölçeklenebilirlik elde edinaurea actional (asg/apm)

aurea actional (asg/apm)

aurea actional (asg/apm)