E-Ticaret Çözümleri

e-ticaret çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Bu portal, şirketinizin e-ticaret ve m-ticaret ihtiyaçları için uçtan uca çözüm sunar. E-Ticaret çözümümüz mevcut yazılımınıza entegre edilebilir ve Legacy sistemlerinizle birlikte çalışabilir. Tüm müşterileriniz için çok kanallı satış olanağı sağlar. (bireysel, kurumsal ve üye/abone olmayanlar) E-ticaret ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sunar ve  sorunsuz bir müşteri deneyimini yaşatır. Ürün Kataloğu, ürünlerden, ürünlerin kategorilerinden, ödeme seçeneklerinden ve gönderim kurallarından oluşur. Stok miktarlarını ve fiyatlarını yönetmek için distribütörlerinize entegre olabilir.İndirimler, kampanyalar, satış kanalları, müşteri özellikleri, ürün özellikleri, sepet özellikleri, hediye senaryoları vb. gibi çeşitli koşullar tanımlanabilir. Çok kanallı satış sağlar. Tüm e-ticaret işinizde sağlam ve istikrarlı bir sistem sunar. Mevcut uygulamalarınızda e-ticaret için mobil uygulama deneyimi sunar.


E-Ticaret Çözümleri 

İçerik Yönetimi, içerikler kullanıcı dostudur ve son kullanıcılarla etkileşime yardımcı olur. Bireysel ve kurumsal aboneler arasında içerik ayrımı yapılabilir.

Teslimat Yönetimi, birden fazla teslimat yöntemi kullanılabilir. Sevkiyat kuralları bu teslimat yöntemleri kullanılarak oluşturulmaktadır. Nakliye kuralları şehir ve ilçelere göre yapılandırılabilir.Müşteriler ayrıca siparişi almak için dükkan seçebilirler. (Hızlı ve Ucuz Teslimat)

Uygulama Yönetimi, yazılım, tüm tanımları yapılandırabilen kendi yönetim paneline sahiptir. Yönetim paneli WEB ve Mobil için mevcut duyarlı bir tasarıma sahiptir. Yöneticiler için satış raporlarına telefondan, tabletlerden vb. (Safari, Chrome vb.) Mobil WEB üzerinden erişilebilir.


Satış Kanalları

Satış kanalları, çözümümüzün  en önemli parçasıdır. Yeni alternatif satış kanalları entegre edilebilir. Birden fazla satış kanalı, daha fazla müşteriye ulaşmak ve satışları artırmak için çok önemlidir. İş gereksinimlerinize bağlı olarak çok kanallı satışları destekler. Tüm satış platformlarında aynı müşteri deneyimini sağlar. ( WEB, Mobil, Yerel Uygulama Kanalları) Farklı alternatif kanallar kolayca entegre olabilir. Alternatif Satış Kanalları (Tele Satış, Garaj Satışı vb.)


  • Tele Satış : Çağrı merkezi temsilcileri tarafından kullanılan yazılımlar çözümüzle entegre edilebilir
  • Kurumsal Satış: Kurumsal aboneler çözümümüzde puan harcayabilir ve ek olarak kredi kartı kullanabilir. (Puan + Kredi Kartı ile Ödeme). Bu müşteri sadakatini artırır.
  • Garaj Satışı: Yenilenmiş ve iade edilmiş ürünler içeren bir intranet e-ticaret uygulamasıdır. İzin verilen müşteriler tarafından kullanılır. Yapılandırılabilir satış limitleri. (Login SDK ile güvenli)

Seçilen satış kanallarında ürünleri etkinleştiren yapılandırılabilir katalog modülü. Satış kanallarına dayalı indirimler ve kampanyalar. Varsayılan Satış Kanalları (Ana Web Sitesi ve Yerel Uygulamalar)    


Konfigurasyon Yönetimi (Katalog, Kampanya ve İndirim, Müşteri, Kargo ve Teslimat)

Katalog Yönetimi: Ürünlerden (cihazlar ve seçenekler), kategorilerden, ödeme seçeneklerinden oluşur. Ödeme seçenekleri ve Kategoriler,  ürünler, ödemeler ve indirimler için kullanılır.

Kampanya ve İndirim: Satış kanalı, müşteri özellikleri, ürün özellikleri, sepet özellikleri, hediye senaryoları vb. gibi çeşitli koşullar tanımlanır. (Sepet toplamı, sipariş toplamı)

Müşteri Yönetimi: İki tür müşteri

  • Giriş Yapılmadan : Kayıtsız abone. (Sadece nakit satışlar)
  • Abone Girişi : Müşteri yönetimi için eski sistemlere entegre edilebilir. Müşteri Statü durumlarını izler. (Suspend, Port Out vb.)

Kargo ve Teslimat Yönetimi: Teslimat yöntemleri ve sevkiyat kuralları ürünlere, şehre ve bölgelere göre yapılandırılabilir.Sipariş Yönetimi 

Tavsiye motoru, Müşterilerin mevcut güncel ürünlere, geçmiş siparişlerine ve takip geçmişine dayanarak yeni ürün  önermekmelerini yapar.

Sipariş hizmeti, Ödeme Hizmeti, Fraud Sistemi, Faturalandırma Sistemi, Depo Yönetimi, Kargo Hizmeti, Eski Sistemler (Sözleşme Etkinleştirme vb.) ile entegredir.

Müşteri gereksinimlerine göre akışlar içinde çalışır. Yeni entegrasyon noktaları için yeni sipariş durumlarının eklenmesi kolaydır. (Etkinlik Odaklı Model)


Ödeme Hizmetleri

Ödeme seçenekleri, satış kanalı ve katalog ile yapılandırılabilir. (Ürün, Kategori, vb.) Ödeme seçenekleri, komisyon oranı girilerek taksit hesabı yapabilme özelliğine sahiptir.

Ödeme Hizmetleri, farklı ödeme yöntemleriyle işbirliği yapar ve ödeme seçeneklerini yönetir. Yeni ödeme sistemlerini entegre etmek kolaydır.
Satış Raporları

Satış Raporları, Yönetici Paneli adı verilen farklı bir uygulama olarak sunulmaktadır. Kullanıcı raporları PDF, Excel, Word vb. Kullanarak dışa aktarabilir. Satış Raporları farklı platformlarla entegre edilmiştir (Dataware House, Business Intelligence, vb.) Satış Raporları, e-posta ve SMS gibi bildirim özelliklerine sahiptir. Stok Çıkış alarmları (Kritik Stok) Beni haberdar et hizmetleri (Stokta bulunduğunda kullanıcıları bilgilendirin) Müşteri sepetlerinde X gün bekliyorum gibi müşteri takip hizmeti.


Mobil Uygulamalar

 • Web üzerinden gerçekleştirilen bir çok fonksiyon mobil uygulamalar ile kullanıcıların erişimine sunulur.
e-ticaret çözümleri

e-ticaret çözümleri

e-ticaret çözümleri